Podkarpackie Kobiety Sukcesu – fotorelacja 10.03.2023 r.


Cykl spotkań z Kobietami o Kobietach to nowy projekt, który ma na celu zaprezentowanie kobiet, aktywnie działających w różnych sferach życia: czy to społecznego, zawodowego lub osobistego w swoim lokalnym środowisku.

Formuła wydarzenia, to luźna rozmowa, mająca na celu przedstawienie informacji o dotychczasowej aktywności i działalności zaproszonych prelegentek. Każda miejscowość, to wyjątkowe prelegentki, indywidualne historie, różne problemy i ogromna inspiracja do działania! Organizatorzy mają nadzieję, iż dzięki tego typu spotkaniom więcej kobiet zdecyduje się aktywnie włączyć w życie swojej lokalnej społeczności.

Wydarzenie w Zagórzu, zorganizowane wspólnie z Centrum Kultury Foresterium w Zagórzu odbyło się przy okazji Dnia Kobiet. W kobiecym gronie, wraz z zaproszonymi prelegentkami, rozmawiano o odwadze, sile i pasji, która pomogła im odnieść sukces i zrealizować niezwykłe marzenia.

Prelegentkami były:

  1. Marta Półtorak – przedsiębiorczyni, działaczka społeczna, sportowa i charytatywna
  2. Maria Romanek – zwyciężczyni teleturnieju Milionerzy
  3. Gabriela Tomaka-Ząbek – twórczyni własnej marki klasycznych i zmysłowych ubrań dla kobiet
  4. Magdalena Adamiak – finalistka programu X-Factor

    źródło tekstu: https://esanok.pl/2023/zagorz-kobiety-sukcesu-z-podkarpacia-inspiracja-do-dzialania-spelniajmy-marzenia-video-00e7ts.html