Świadoma pielęgnacja dla kobiet – warsztay kosmetyczne


7 marca br w Centrum Kultury Foresterium odbyły się warsztaty kosmetyczne z okazji Dnia Kobiet. Nasze uczestniczki podarowały sobie w tym dniu odrobinę luksusu – zadbały o swoje dłonie i twarze 🙂 Frekwencja dopisała wyjątkowo.

Warsztaty poprowadziła Monika Ostaszewska – Sales Director Mary Kay.

Spotkania kosmetyczne zostały prowadzone na bazie wysokiej klasy kosmetyków marki Mary Kay.

Poszczególne etapy warsztatów :

  1. Karta potrzeb skóry.
  2. Zabieg pielęgnacyjny dotyczy ust: zestaw Saitn Lips (peeling z cukru trzcinowego + balsam she).
  3. Trzyetapowy zabieg na dłonie. Pielęgnacje wykonujemy na bazie zestawu Satin Hands: zmiękczający krem z woskiem pszczelim, peeling enzymatyczny z białą herbatą i cytrusami, nawilżający krem z masłem she.
  4. Badanie kondycji skóry twarzy. Pięć kroków właściwej pielęgnacji (etapy i kolejność wykonywania, płynące z tego korzyści). Praktyczne przećwiczenie kolejnych zabiegów przez każdą z uczestniczek warsztatów z wykorzystaniem kosmetyków dobranych do rodzaju skóry z Zestawu Time Wise 3 D: Mleczko /Żel oczyszczające, nawilżenie krem dzień/noc, pielęgnacja oczu płyn dwufazowy/krem pod oczy, a cała pielęgnacja zakończona jest doborem podkładu.
  5. Warsztaty  kończą się  samodzielnym wykończeniem pielęgnacji przez nałożenie różu, tuszu i błyszczyku tak, aby Panie czuły się komfortowo po wyjściu z warsztatów. Pokazuje  również szybki makijaż oka: rozświetlacz, kredka, roztarcie.
  6. Konsultacje indywidualne.