WSPOMNIENIA CZAR


Czas na podsumowanie naszego pierwszego Balu Karnawałowego 2023 jaki zorganizowaliśmy w Centrum Kultury Foresterium 🙂 🙂 🙂
Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy naszym małym gościom wielu przeżyć i radości – taki był nasz plan 🙂 Na balu nie zabrakło pokazów mody, spotkania ze specjalnym gościem – „przyjacielem lasu”, tańców na gazecie, konkursów wokalnych, zabaw z chustą animacyjną, wyboru Króla i Królowej Balu oraz innych atrakcji i niespodzianek 🙂 Strzałem w dziesiątkę okazała się niespodzianka w postaci bajki wyświetlonej w naszym foresteryjnym kinie – doskonały czas na ochłonięcie po karnawałowych szaleństwach na parkiecie.
Bardzo dziękujemy burmistrzowi Miasta i Gminy Zagórz Ernestowi Nowakowi, Nadleśnictwu Lesko, PGNiG odział Sanok, PKP Zagórz, Przedsiębiorstwu Transportowemu TARZAN, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku oraz panu Kamilowi Olejarskiemu za przekazanie gadżetów, którymi obdarowaliśmy naszych uczestników balu.

Wszystkim karnawałowiczom dziękujemy za to, że tak aktywnie i radośnie uczestniczyli w naszych konkursach, zabawach i tańcach.
Radosny, szeroki uśmiech na buźkach dzieci to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Wszyscy byli tak szczęśliwi, że jeszcze długo po zakończonej zabawie z ekscytacją opowiadali o swoich wrażeniach.

NASI MILUSIŃSCY 🙂
UROCZYSTE OTWARCIE BALU WSPÓLNYM TAŃCEM 🙂
ZAPOZNAJEMY SIĘ 🙂
ZABAWY Z CHUSTĄ
KONKURSOWY TANIEC NA GAZECIE
LOSUJEMY 🙂
NASZ SPECJALNY GOŚĆ „PRZYJACIEL LASU”
KRÓLOWA balu Madzia I KRÓL BALU Mieszko
Pięta, kciuk…
ZGADUJ – ZGADULA
CHOCOLATE
KARNAWAŁOWE KÓŁECZKO
JA GRAM NA GITARZE…
GŁOWA, RAMION, KOLANA, PIĘTY 🙂
SZCZĘŚLIWE LOSY 🙂
Damy karnawałowe 🙂